AND Pastel
11 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
Nef Kandilli
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Kandilli İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı

Kaşmir Mavi Orkide'de satışlar devam ediyor

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığında Ankara Eryaman'da yükselen Kaşmir Mavi Orkide projesinde fiyatlar 490 bin TL'den başlıyor.

Eryamanahayaat geçirdikleri ilk proje olan Kaşmir Göl Evleri'nde hızlı bir satış grafiği yakalayan Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı, yeni projeleri Kaşmir Mavi Orkide için çalışmaları hızlandırdı. Kaşmir Göl Evleri'ne oldukça yakın bir konumda yükselecek olan Kaşmir Mavi Orkide, 2017'nin ikinci yarısında satışa sunuldu.

Toplam 525 konutun yer aldığı Kaşmir Mavi Orkide projesi 5 bloktan meydana geliyor. Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Kaşmir Mavi Orkide'de tamamı 171 metrekare ve 4+1 tipinde tasarlanmış daireler yer alıyor. Şirket bünyesinde vade farksız taksit imkanıyla ya da banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 490 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Konutların yanı sıra Kaşmir Center adlı bir açık AVM'nin de yer alacağı Kaşmir Mavi Orkide'nin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, fitness salonu, yürüytüş parkuru, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna ve seyir terası yer alıyor. Proje hakkına ayrıntılı bilgiye www.kasmirmaviorkide.com adresinden ya da 444 0 465 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.