Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

105 Güneşli’de vadeli fiyatlar 420 bin TL’den başlıyor

İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen 105 Güneşli’de vadeli fiyatlar 420 bin TL’den başlıyor. 105 Güneşli’de teslim tarihi Ağustos 2019 olarak planlandı.

Uyumazlar Yapı tarafından hayata geçirilen 105 Güneşli konut projesi, İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde yükseliyor. Vadeli ödemelerde fiyatların 420 bin TL’den başladığı 105 Güneşli’de teslimlerin Ağustos 2019’da yapılması planlanıyor. 105 Güneşli’de kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

YÜKSEK TAVANLI MİMARİSİYLE FERAH YAŞAM ALANI SUNUYOR

105 Güneşli, 105 adet konut ve home ofisten meydana geliyor. 105 Güneşli’de yer alan konut tipleri 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Projede yer alan 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 daireler ise 120 metrekareden başlayan büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Yüksek tavanlı, minimal ve akılcı dokunuşlarla ferah yaşam alanlarının oluşturulduğu 105 Güneşli’nin en üst katında ise kafe ve restoranlar yer alıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Metro ve metrobüs gibi toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yükselen 105 Güneşli’den İstanbul Atatürk Havalimanı’na 5 dakikada ulaşılabiliyor.

105 Güneşli, birçok alışveriş merkezi, eğitim kurumu ve sağlık kurumu ile çevreleniyor. Bunların arasında Ihlamur Alışveriş Merkezi, Mall of İstanbul, İstoç Ticaret Merkezi, 212 İstanbul Power Outlet, ArenaPark, Güneşli Park, Deposite Outlet, Güneşli Park AVM, Atakent City AVM, Medipol Üniversitesi Hastanesi, Acıbadem Atakent Hastanesi, Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Özel Bağcılar Tekden Hastanesi, Medicine Hospital, Güneşli Erdem Hastahanesi, Özel Halkalı Kent Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Hastanesi gibi seçenekler yer alıyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA ÖNE ÇIKIYOR

105 Güneşli, zengin sosyal donatı alanlarıyla da öne çıkıyor. 105 Güneşli’de yer alacak olan konut sakinlerine sauna, SPA, seyir terası, fitness salonu ve otopark gibi spor ve sosyal yaşam alanları sunuluyor. Kaba inşaatının tamamlandığı 105 Güneşli, Nurol Park’a da yakın konumda yer alıyor.