Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

19 kral daireli Terma City Yalova ilk misafirlerine kapılarını açtı

Her biri 1 milyon dolarlık 19 adet kral dairesine sahip proje Terma City Yalova ilk misafirlerini ağırlamaya başladı.

Yalova’da Karaderili Şirketler Grubu tarafından hayata geçirile Terma City Yalova projesi kapılarını misafirlerine hizmete açtı.

İstanbul’a yakın konumu ve eşsiz doğası ile dikkat çeken Yalova’da yepyeni bir proje daha vatandaşların hizmetine açıldı. Yalova’ya 20 milyon dolar gelir sağlaması beklenen ve sunduğu özellikler ile sektörde sık sık adından bahsettiren Terma City Yalova projesi hizmete açıldı. İlk misafirlerini ağırlamaya başlayan Terma City Yalova projesinin bölgenin turizm kapasitesini en az üçe katlaması bekleniyor.

Terma City Yalova projesinin bölgeye 20 milyon dolarlık gelir sağlayacağını söyleyen Karaderili Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, tesisin tamamının bu yıl sonunda hizmete başlayacağının da müjdesini verdi.

İnşaat çalışmalarına 4 yıl önce başlanan Terma City Yalova projesi 180 milyon dolar yatırımla hayata kazandırılıyor. Eş zamanda 19 devlet başkanı ya da kralının misafir olabileceği standartlarda tasarlanan Terma City Yalova projesinde her biri 500 metrekare büyüklüğünde dubleks süitlerden oluşan kral daireleri yer alıyor. Kral dairelerinin her biri 1 milyon dolarlık harcamayla hayata geçirildi.

Proje hakkında önemli detaylar paylaşan Karaderili Şirketler Grubu Başkanı Orhan Karaderili, 840 odası olan otelin şimdi 100 odasının hizmet verdiğini ve kalan kısmının da odaların teşrifatları bittikçe hizmete alınacağını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Tesisisin tamamının da bu yılın sonunda hizmete açılması planlanıyor. Tesis bittiğinde aynı anda 2 bin 200 kişi otelimizde konaklama yapabilecek. Bu rakam bütün bir yıl sonunda 70 bin kişiye ulaşacak. 2 bin 200 kişilik misafirimiz bölge ekonomisine de büyük katkı sağlayacak. Otelden yapacağımız turlarla bölgede esnaflar ziyaret edilecek ve alışverişler yapılacak. Bu da bölge ekonomisini canlandıracak."

Yalova’da son teknoloji lüks donatılarla yaşama kazandırılan içinde piyano, hamam, akıllı altyapı ofis hizmetleri gibi sosyal olanaklara yer verilen Terma City Yalova projesi Körfez’den gelecek olan kralların ve ailelerinin de dikkatini çekiyor.
İki kısımdan oluşan projede bir kısım apart şeklinde tapulu hisseli gayrimenkul bir kısım da otel olarak yükseliyor. Projede hisseli gayrimenkul satışları yüzde 100 tamamlandı.

Proje Orta Doğu, Asya ve Avrupa Birliği ülkelerine de geniş kapsamlı bir pazarlama faaliyeti ile tanıtılıyor.