Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

2 ay sonra teslim edilecek Hasbahçe Evleri’nde hemen tapu avantajı

İstanbul Kağıthane’de yükselen Hasbahçe Evleri’nde hemen tapu ve 120 ay 0.98 faiz imkanı sunuluyor. Projede teslimler Aralık 2018’de yapılacak.

Hasbahçe Evleri projesi, GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata geçiriliyor. Teslimlerin Aralık 2018’de yapılacağı Hasbahçe Evleri'nde hemen tapu avantajı sunuluyor.

120 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

2 bin metrekare üzerinde yükselen Hasbahçe Evleri; tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı toplam 120 adet konuttan meydana geliyor. Hasbahçe Evleri’nde yer alan konutların büyüklükleri 105 metrekare olarak planlandı.

HASBAHÇE EVLERİ FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Hasbahçe Evleri’nde yer alan konutların fiyatları 675 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Aralık 2018’de teslimleri yapılacak olan Hasbahçe Evleri’nde hemen tapu ve 120 ay 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

YEŞİLLİKLER İÇİNDE BİR HAYAT SUNUYOR

Hasbahçe Evleri projesi, 2 bloktan meydana geliyor. Yeşillikler içinde özel bir koru ve gök manzarasına sahip Hasbahçe Evleri’nde yatırımcının isteğine bağlı olarak hem açık hem de kapalı mutfak alternatifleri yer alıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Hasbahçe Evleri’nde yer alacak olan konut sakinlerine spor salonu, sauna, çocuk oyun parkı gibi spor ve aktivite alanları yer alıyor. Projede kapalı otopark ve site güvenliği de yer alıyor.

Yükseldiği konumu ile dikkatleri üzerine çeken Hasbahçe Evleri; Kağıthane Metro Durağı’na 3 dakika, Taksim, Beşiktaş ve Şişli gibi önemli kent noktalarına ise 15 dakika yakınlıkta inşa ediliyor.