Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

2019 mega projelerin yılı olacak

Yeni yıla sayılı günler kala mega projelerin çalışmalarına hız verildi. 2019 yılı, mega projelerin yılı olarak karşımıza çıkacak.

2019’a sayılı günler kala milyonlarca vatandaşın dört gözle beklediği projeler için çalışmalara hız verildi. Hayata geçirilmesi planlanan birçok düzenleme ve proje için takvim işlemeye başladı.

Yeni Akit Gazetesi'nde yer alan habere göre; Atatürk Havalimanı’nın taşınması ve Türkiye’nin çılgın projesi Kanal İstanbul’un temelinin atılması gibi büyük önem taşıyan projeler 2019’da önemli yer tutacak.

2019 yılında hayatımıza girecek yeni uygulamalar ve projeler şöyle:

  • 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Atatürk Havalimanı’nın İstanbul Yeni Havalimanı’na taşıma işlemi hızlandırılacak. Yolcu konforundan taviz vermeden uçak seferleri ve yer hizmetleri kademeli olarak taşınacak.
  • Bakü-Tiflis-Kars demiryolu ile yolcu taşımacılığı 2019’da başlayacak.
  • 2013’te başlayan Halkalı-Gebze banliyö hattında yapılan yenileme çalışmalarında sona doğru yaklaşıldı. Gebze’den Halkalı’ya 105 dakikada seyahat edilebilme imkânı sunacak olan hattın 2019’un ilk çeyreğinde açılması hedefleniyor.
  • Haziran 2019’dan itibaren yeni imar planlarında bisiklet yolları ve bisiklet park istasyonları zorunlu hale getirilecek.
  • Kanal İstanbul projesinin inşaatına başlanacak.