Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

"2023 hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız"

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, geçtiğimiz yıl 15 Temmuz’da gerçekleşen başarısız darbe girişiminin yıl dönümü için açıklamalar da bulundu.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, başarısız darbe girişimin yıl dönümünde önemli açıklamalarda bulundu. Hain darbe girişiminin hemen ardından ülkemiz iş adamlarının bayrağına vatanına sahip çıktığını söyleyen Ceylan, "Hain darbe sonrası birlik ve beraberliğimizi güçlendirici her çalışmada ve platformda halkımızla birlikte olmaya gayret ettik. Bu hain kalkışmanın hedeflerinden biride Ülkemizin ekonomik dengelerini bozarak güvensizlik ve kaos ortamı yaratmaktı Ekonominin lokomotifi olan İnşaat sektörü de dolaylı olarak bu hain saldırıdan etkilenmiş olacaktı, ama olmadı beceremediler. Hamdolsun vatan ve Bayrak için bir ve beraber olan halkımızın kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin 15 Temmuz gecesi gösterdiği üstün gayret; sadece ülkemizi değil, gelecek nesillerimizi de kurtardı" dedi.

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra ülkemiz iş adamlarının bayrağına sahip çıktığını söyleyen Ceylan, ülkesini ve Bayrağını seven milletini düşünen tüm sektörlerin darbe girişiminin başarısız olması için hemen ertesi günü işlerini takip ederek yatırımlarını hızlandırarak ülke ekonomisinin zarar görmesini engellediklerini söyledi. Ceylan, "İnşaat sektörü temsilcileri olarak, marka projelere imza atan iş adamlarımız çalışmalarına ara vermeden hatta sektörün geleceğine daha fazla yatırım yaparak bu darbe girişiminin amacını boşa çıkarmışlardır. Yatırımcılarımız da aynı şekilde tereddüt etmeden yatırım yaparak 15 Temmuz’dan sonraki yarıyılda, konut sektörünün bir önceki yıllara göre imalatta yüzde 30 artış yaşanmasını sağlamışlardır. Biz Ceylan İnşaat olarak ‘yola devam, hizmete devam’ politikamızla ülkemize istihdam sağlamaya devam ediyoruz" dedi.

Ceylan İnşaat olarak sorumluluklarının çok daha fazla arttığının farkında olduklarını söyleyen Ceylan, Türkiye inşaat sektörüne katma değer katan marka projelere devam edeceklerini açıkladı. Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, "İnşaat sektörü, ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için çalışan dinamik bir sektördür. Bu hedefe ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Ve ülkemizin tekrar böyle bir talihsizlik yaşamasına izin vermeyeceğiz. İnşaat sektörünün bir temsilcisi olarak Türkiye’nin markalaşması için özel ve kamu sektöründeki bütün yatırımcılara büyük görev düştüğüne inanıyoruz" diye konuştu.