Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

216 Butik Plus'ta daireler sahipleriyle buluşuyor

216 Yapı'nın Çekmeköy'de hayata geçirdiği 216 Butik Plus projesinde teslimler başladı. Satışların devam ettiği projede fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının değeri günden güne artan bölgelerinden Çekmeköy'de 4 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan 2 bloktan meydana gelen 216 Butik Plus plus projesinde teslimler başladı. Toplamda 123 dairenin yer aldığı projede dairelerinin tamamlanmış halini gören vatandaşlar büyük bir sevinç ve heyecan yaşadı.

Teslim töreninde konuşan 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, "Bizimle yola çıkan herkese teşekkür ederiz. 216 Butik Plus'ta artık yeni bir yaşam başlıyor. Daire sakinlerinin anahtarlarını teslim almasıyla evlerine kavuşmaları bize de ilham veriyor" dedi. Anahtarlarını alan tüm yatırımcıların en kısa sürede yeni dairelerine taşınmalarını beklediklerini söyleyen Dündar, hafriyattan bugüne kadar yaşanan süreç düşünüldüğünde, heyecanın teslimde doruğa ulaştığını ifade etti.

Hemen tapu, hemen teslim kampanyası büyük ilgi gördü

216 Butik Plus'tan ev almak isteyenlerin hemen tapu hemen teslim kampanyasından yararlanarak, hiç beklemeden anahtar sahibi olabildiğini vurgulayan Dündar, “Üstelik bir süredir uygulanan ve büyük ilgi gören tek fiyat kampanyası da devam ediyor. Net fiyat uygulamasıyla konut satışlarını artıran 216 Butik Plus'ta satışlar tüm hızıyla sürüyor” diye konuştu. Dündar, "Teslime özel sunulan fiyat avantajlarıyla projemize duyulan ilgi büyük oranda arttı. 216 Butik Plus'ta hemen tapu, hemen teslim kampanyası büyük ilgi görüyor. Böylelikle ev sahibi olmak isteyen yatırımcı hiç beklemeden anahtarını cebine koyabiliyor. Üstelik tek fiyat kampanyası ile hiç bir kafa karışıklığına maruz kalmadan evini alabiliyor" dedi.

216 Butik Plus'ta satışlar sürüyor

Daire fiyatlarının 270 bin TL'den başladığı 216 Butik Plus'ta, 2+1 daireler 410 bin TL'den, 3+1 daireler ise 555 bin TL'den alıcı buluyor. Projede 58, 116 ve 144 metrekare olarak planlanan 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Lkasyonuyla dikkat çeken proje; Yavuz Sultan Selim Köprü bağlantı yoluna ve Çekmeköy- Üsküdar metrosuna 2 dakikalık mesafede bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı havuz, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı ve servis bekleme odası yer alıyor.