Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

216 Butik Plus'ta son 10 daire sahiplerini bekliyor

216 Yapı'nın hemen teslim satışlarına devam ettiği 216 Butik Plus projesinde son 10 dairenin satışı sürüyor. Projede fiyatlar 298 bin TL'den başlıyor.

216 Yapı tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Çekmeköy'de inşa edilen 216 Butik Plus'ta son dairelere talip olanlar, hemen tapu hemen teslim fırsatı yakalıyor. Daire fiyatlarının 298 binden başladığı 216 Butik Plus'ta 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Tüm 3+1 dairelerin sahiplerini bulduğu projede, dairelerin brüt alanları 58 ile 144 metrekare aralığında değişiyor.

216 Butik Plus'ın satışa çıktığı ilk günden beri büyük ilgiyle karşılandığını söyleyen 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, teslime özel sunulan fiyat avantajının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirtti. "Bugün al yarın otur" diyen Dündar, hemen tapu hemen teslim imkanın büyük bir fırsat olduğunu kaydetti. Dündar, "Çekmeköy gibi her geçen gün gelişme kaydeden bu bölgeye yatırım yapmak, kısa vadede yatırımcıya büyük getiri sağlayacak. Son 10 daireye özel sunduğumuz bu fiyat avantajından yararlananlar, kısa bir süre sonra büyük avantaj elde edecek" dedi.

Ulaşım aksları üzerinde yer alan 216 Butik Plus; Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna ve Üsküdar-Çekmeköy metrosuna 2 dakika mesafede konumlandırılıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise kapalı havuz, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı ayrıca servis bekleme odası da bulunuyor.