Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

262 Towers projesi satışa çıkıyor

Bambau GMYO güvencesiyle Kocaeli’nin Yahya Kaptan lokasyonunda hayata geçirilecek olan projedeki ofis ve daireler satışa çıkıyor.

Symbol Yaşam Merkezi’nin hemen karşısında 13 dönümlük alan üzerinde yükselecek 262 Towers projesi, iki adet business center ve bir adet konut residence binası olmak üzere 14’er katlı 3 bloktan meydana gelecek.

Business centerlarda toplamda 420 adet ofis yer alacak. Ofislerin büyüklüğü ise 40 metrekareden başlayacak. Proje kapsamındaki ofis ve dairelerin fiyatları 200 bin TL’den başlayarak satışa sunulacak.

Konutların yer aldığı residence da 14 katlı olarak dizayn edilecek. Bu blokta 160 daire bulunacak. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa edilecek dairelerin büyüklükleri 40 ila 250 metrekare arasında değişiklik gösterecek. Bu ay inşaatına başlanacak projenin 18 ayda tamamlanması bekleniyor.

Ofis katlarında banka, noter, çiçekçi, kuaför, kuru temizleme, market, güzellik merkezi gibi üniteler yer alacak. 22 bin metrekare kapalı, 6 bin metrekare açık otoparkı bulunan projede ayrıca bilardo salonu, tv odaları, sinema salonları ve play station odaları olacak. Konut residence’ın alt kısmı ise SPA fitness club ve havuzdan oluşacak.