Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3. İstanbul konut kampanyası 31 Mayıs’a kadar uzatıldı

Al Zamil, Seha Yapı, Adese, Fuzul Yapı tarafından inşa edilen 3. İstanbul projesindeki konut kampanyası 31 Mayıs’a kadar uzatıldı.

Başakşehir Belediyesi güvencesiyle Al Zamil, Seha Yapı, Adese, Fuzul Yapı işbirliğiyle oluşan ASAF İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen “Başakşehir’in En Büyük Projesi” 3. İstanbul, düzenlediği kampanya ile konut sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme koşulları sunmaya devam ediyor.

Lansmana çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gören 3. İstanbul, konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat daha sunuyor. 60 aya kadar vade farksız satışların devam ettiği Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul’da konutlar, 31 Mayıs’a kadar aylık 2 bin 310 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulacak.

3. İstanbul’un ön talep toplama döneminden itibaren yoğun ilgi gördüğünü ve inşaatın hızla devam ettiğini söyleyen Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, hazırladıkları kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere Başakşehir bölgesinin en gözde projesinde avantajlı ödeme koşulları ile kaçırılmayacak bir fırsat sunduklarının altını çizdi. Ömer Saylık “Gerek oturum, gerek yatırım amaçlı olsun, konut satın alırken herkes en üstün niteliklere, uygun fiyatlarla ulaşmayı hedefliyor. Biz de büyük bir özenle hazırladığımız projemiz için düzenlediğimiz kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki kampanyalar ile bu imkanı sunuyoruz” dedi.

İki farklı mimari ile daha zengin çözümlerin sağlandığı 3. İstanbul, konut etaplarının yanı sıra rezidans, home ofice, çarşı ve cadde dükkanları ile de bölgesinin yeni yaşam merkezini oluşturacak. 3. İstanbul’da 5+1’e kadar ulaşan farklı büyüklüklerde 1.500 konut yer alıyor. Projede ayrıca 107 adet cadde mağazası ve 102 adet de çarşı dükkanı bulunuyor.

İlk etapta üç adet bulunan Moda Blokları, 2+1 ve 3+1 daireler ile özellikle çocuksuz yeni evliler ve küçük aileler için ideal seçenekler sunuyor. 4+1 dairelerle geniş aileler için birebir çözümler üreten Göksu Blokları’ndan ise ilk etapta bir adet bulunuyor.