Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3. İstanbul'da yüzde 35 peşinatla 60 ay vade imkanı sunuluyor

Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı’dan oluşan ASAF İş Ortaklığı’nın Başakşehir'de hayata geçirdiği 3. İstanbul projesinde kampanya devam ediyor.

Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul'da inşaat çalışmaları ve satışlar tüm hızıyla sürüyor. Tamamlandığında bölgenin çekim merkezi haline gelmesi beklenen 3. İstanbul projesi; yatırımcısına hem karlı bir yatırım hem de konforlu bir yaşam fırsatı sunuyor. Başlatılan kampanyalarla kolayca konut sahibi olunabilen projeden daire satın almak isteyenlere 60 aya kadar vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. 1 – 31 Mart arasında geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için yüzde 35 peşinat ödeme yeterli oluyor.

Ulaşım ve yaşam açısından seçkin bir konuma sahip 3. İstanbul’da toplamda 116 bin metrekareye yaklaşan proje arazisinin 85 bin metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrıldı. 3. İstanbul’da, büyüklükleri toplamda 3 bin 750 metrekareye ulaşan 3 ayrı sosyal tesis de yer alıyor. 3. İstanbul'da 5+1’e kadar ulaşan farklı büyüklüklerde 1.500 konut yer alıyor. Projede ayrıca 107 adet cadde mağazası ve 102 adet de çarşı dükkanı bulunuyor.

3. İstanbul’un satışa sunulan ilk etabı, iki farklı tipte toplam dört bloktan oluşuyor. Blokların bir daire oluşturacak şekilde sıralandığı etabın iç kısmındaki yeşil alan, aynı zamanda sosyal ve sportif alanlara da sahip olacak. Blokların bu ortak alanı perdelemesi, evdeki mahremiyet duygusunu açık alana da taşıyacak. Kapalı bir sosyal tesis de bulunuyor. İlk etapta üç adet bulunan Moda Blokları, 2+1 ve 3+1 daireler ile özellikle çocuksuz yeni evliler ve küçük aileler için ideal seçenekler sunuyor. 4+1 dairelerle geniş aileler için birebir çözümler üreten Göksu Blokları’ndan ise ilk etapta bir adet bulunuyor.