Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3. İstanbul'un satış ofisini ilk gün 5 bin kişi ziyaret etti

Başakşehir'in en büyük projesi olarak ASAF İş Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirilen 3. İstanbul projesi metrekaresi 3 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Fuzul Yapı, Seha Yapı, Adese ve Al-Zamil tarafından kurulan aSAF İş Adi Ortaklığı'nın ilk projesi olarak Başakşehir'de hayat bulan 3. İstanbul, 6 Aralık Salı günü düzenlenen toplantıyla basın mensuplarına tanıtıldı. "Başakşehir'in en büyüğü" sloganıyla toplam 116 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan 3. İstanbul projesinde konut, residence, ofis ve mağazalara yer veriliyor. Arazisinin 85 bin metrekarelik kısmı peyzaj ve sosyal donatı alanlarına ayrılan projede Taksim Meydanı’nın yaklaşık iki katı büyüklüğünde bir kent meydanı da bulunuyor.

Toplamda 3 etaptan oluşacak 3. İstanbul projesinde toplam bin 500 konuta yer veriliyor. Konut etaplarının yanı sıra rezidans, home ofice, çarşı ve cadde dükkanlarının da bulunacağı proje lokasyonuyla dikkat çekiyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanının da tam ortasında konumlandırılan 3. İstanbul; TEM Otoyolu'na 5, E-5'e 12, Yavuz sultan Selim Köprüsü'ne 20, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 30, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ise 30 dakika mesafede yer alıyor.

İlk etaptaki tüm dairelerin satışı tamamlandı

Lansmana özel metrekaresi 3 bin 800 TL'den satışa çıkan 3. İstanbul'un basın toplantısında projeyle ilgili bilgi veren Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, "3. İstanbul'a ön talep döneminde 12 bin başvuru geldi. Gördüğümüz bu yoğun ilginin adeta baskıya dönüşmesi ile stratejik bir karar aldık. Sadece ön talep sahiplerine bildirimde bulunarak, satış ofisimizin kapılarını planladığımız tarihten önce, 26 Kasım Cumartesi günü açtık.

Kısa süre içinde bizi hem heyecanlandıran hem de gururlandıran bir manzarayla karşılaştık. Kısa sürede oldukça yoğun bir kalabalık ile karşılaştık. Sadece ön talep sahipleri değil, satış ofisimizin açıldığını duyan herkes, adeta gün boyunca akın etti. Benzer bir yoğunluk pazar günü de yaşandı. O hafta sonu satış ofisimize yaklaşık 5 bin kişi geldi, bin 500 yeni başvuru aldık ve ilk etapta satışa çıkan tüm dairelerin satışını gerçekleştirdik.

Bugün itibarı ile 2. etabımızı da lansman fiyatları ile satışa sunuyoruz. Takdir edersiniz ki normal şartlarda lansman toplantıları ilk etap satışları ile başlar. Ancak aldığımız yoğun talep neticesinde sizlerin karşına ikinci etap lansmanı ile çıkıyoruz. Tabii burada, yeni müşterilerimize de ikinci etabımızın lansman fiyatları ile halen fırsat sunmaya devam ettiğini bildirmek isterim" dedi.