Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

356 metre uzunluğundaki otel hizmete açılıyor

Dünyanın en uzun oteli Dubai’de yarın hizmete giriyor. Gevora Hotel’in uzunluğu tam 356 metre.

Dünyanın en uzun oteli Dubai’de yarın hizmete giriyor. Gevora Hotel’in uzunluğu tam 356 metre.

Gevora Hotel dünyanın en uzun oteli unvanıyla yarın ilk hizmet gününe kapılarını açacak.

Yüksek gökdelenleri, modern mimaride tasarlanmış yüksek katlı ve gösterişli yapılarıyla ünlü olan Dubai kenti bu defa otel alanında yepyeni bir rekora imza atmaya hazırlanıyor. Dünyanın en uzun oteli olarak bilinen Gevora Hotel’i geliştirilen dubai yarın otelin açılışını gerçekleştirecek.

Gevore Hotel’in uzunluğu tam olarak 356 metre şeklinde tasarlandı. Uzun bir kuleyi andıran Yapı ‘Dünyanın En Uzun Oteli’ olarak bir rekora imza attı. Henüz hizmete açılmamış olan devasa otelde yarın hizmetin ilk günü olacak. Kapılarını açacak Gevore Hotel’de 75 kat bulunuyor. 75 katlı 356 metre uzunluğunda devasa bir kule olan otel Dubai’nin kendi rekorunu kırmasını sağlayacak. otelin içinde ek hizmetler de dahil olmak üzere 528 adet oda ve 5 adet restoran yer alıyor.

Daha önceden dünyanın en uzun oteli unvanı yine Dubai’de bulunan JW Marriot Marquis’teydi. 355 metre uzunluğundaki otelin rekorunu Dubai’de yeni inşa edilen 356 metre uzunluğundaki Gevore Hotel kaptı. Gevore Hotel içinde yüzme havuzu ve çeşitli ayrıcalıklar bulunuyor.

Mimarisi ve heybetli görünüüyle göz kamaştıran yapının bölgeye daha çok ilgi duyulmasını sağlaması da bekleniyor. Gevore Hotel'in yarın himzete açılmasıyla birlikte ilk konukları oteli deneyimleyecek.