Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

360 Office Kurtköy’de ön talep dönemi başladı

İstanbul Anadolu Yakasının gelişen ilçelerinden Pendik’te hayata kazandırılan 360 Office Kurtköy’de ön talep dönemi start aldı.

Demirbaş Yapı ve Hanesel Yapı iş birliğinde sektöre kazandırılan 360 Office projesi İstanbul Anadolu Yakasının gelişime açık ilçelerinden Pendik’te yer alan Kurtköy lokasyonunda sektöre kazandırılıyor. Anahtar teslimlerinin Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen konut projesinde toplamda 306 adet bağımsız birime yer veriliyor.

Metro istasyonun hemen yanı başında yükselen 360 Office Kurtköy projesi adeta ulaşım arterlerinin merkezinde inşa ediliyor. Toplam 306 adet bağımsız birime yer verilen projede ofis ve dükkân seçenekleri yer alıyor.

Ön talep toplama sürecinin başladığı 360 Office projesi Pendik’in Kurtköy lokasyonunda 8 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri ise 40 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede yer alan dükkanların büyüklükleri ise 230 metrekareden başlangıç gösterip 273 metrekareye kadar yükseliyor.

Ofis ve dükkân seçeneklerine yer verilen ticari projede fiyatlar ve ödeme listesi henüz açıklanmadı. Proje hakkındaki tüm detayların kısa sürede kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 1 dakikalık mesafede inşa edilen ticari proje 360 Office projesi metro istasyonunun da hemen yanı başında yükselmesiyle dikkat çekiyor.

Yatay mimarisiyle dikkat çeken projede toplam 7 kat yer alıyor. Açık ve kapalı otopark, güvenlik, yeşil alan, teras ve toplantı alanları sunulan projede teslimlerin ise Haziran 2020’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.