Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

360 Office’te teslimler Haziran 2020’de!

Demirbaş Yapı ile Hanesel Yapı’nın iş birliğinde sektöre kazandırılan 360 Office projesi İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy’de yükseliyor.

İstanbul Anadolu Yakasının gelişime açık yapısıyla dikkat çeken ilçelerinden Pendik’in Kurtköy mevkiinde Demirbaş Yapı ve Hanesel Yapı ortaklığında inşa edilen 360 Office projesinde ofis ve dükkân seçeneklerine yer veriliyor.

Dükkan alanlarına ek aynı büyüklükte depo alanı avantajı!

Ticari formatlı 360 Office projesinde yer verilen ofislerin büyüklükleri 40 metrekareden başlangıç gösterip 100 metrekareye kadar yükselebiliyor. Toplam 306 adet bağımsız birime yer verilen ticari proje Pendik ilçesinin Kurtköy lokasyonunda 8 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede yer alan 230 metrekare ile 273 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklüklerde dizayn ediliyor. Ayrıca dükkanların kendi büyüklüklerinde bir de depo alanları olacak.

İş dünyasını Kurtköy’de buluşturacak olan projenin henüz tüm detayları belli olmadı. Projenin detaylarının kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

306 adet bağımsız birim

Ofis ve dükkân seçeneklerine yer verilen projede büyüklükleri 40 metrekare ille 100 metrekare arasında değişiklik gösteren toplam 306 adet bağımsız birime yer veriliyor. İş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek 360 Office projesinde yer alan birimlerin fiyatları henüz belli olmadı.

Teslimler Haziran 2020’de!

360 Office projesinin fiyat listesi, ödeme planları gibi detayların önümüzdeki günler de açıklanması bekleniyor. Ticari konseptli projede anahtar teslimlerinin ise Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Sosyal olanaklar

Projenin sosyal olanakları arasında ise, teras alanı, açık otopark ve kapalı otopark yer alıyor.