Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3D WALL kullanıcısına sonsuz tasarım fikri sunuyor

3 boyutlu duvar panellerinin öncü ismi 3D WALL, tak-çıkar-üret modülerliği sayesinde kullanıcılarına sonsuz tasarım fikri sunuyor.

2009 yılından beri ürettiği 3 boyutlu dekoratif duvar panelleri ile adından sıkça söz ettiren 3D WALL geliştirdiği tak-çıkar-üret modülerliği ile kullanıcısına sonsuz üretim olanağı tanıyor.

3D WALL, 3 boyutlu dekoratif duvar panellerinin öncü ismi ve yaratıcı markası olarak Türkiye’de faaliyete geçtiği 2009 yılından beri, ülkedeki dekorasyon anlayışını ve vizyonunu farklı bir alana taşıyarak, mekânlarda modern ve yaratıcı çözümlere olanak verdi.

Genç ve dinamik ekibimiz ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren, proje çözümlerinde kalite ve güvenin temsilcisi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Tak-çıkar-üret ile sonsuz tasarım fikri

3D WALL duvar panelleri, kendine özgü tak-çıkar-üret modülerliği ile geliştirilmiş kendine özgü ‘Interchangable’ tekniği esas alınarak üretilen montaj detayları ile kullanıcılara istenilen açı ve renk kombinasyonu ile sonsuz tasarım fikri sunuyor.

3D WALL 6-7 Nisan’da ARCH+DSGN SUMMİT’de ziyaretçilerini bekliyor olacak

Geometrik hatların modern çizgilerle birleşerek meydana getirdiği 3 boyutlu sıradışı modüler duvar tasarım ürünleri farklı sunumlarla 6-7 Nisan ‘da ARCH+DSGN SUMMIT’te sizlerle olacak.

‘’Mimari ve Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar’’ teması ile geçekleşecek etkinlikte 3D WALL ziyaretçilerini 50 no’lu stantta yeni ürünleri ağırlamaya hazır olacak.