Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları cadde dükkanları ön talebe açılıyor

3S Kale Holding projesi 3S Firuze Konakları’nda cadde dükkanları 2 Kasım’da ön talebe açılacak.

Tamamlandığında yüzde 40 değer artışı yaşayacak. 1+1’den 4+!’e kadar konut tipleriyle geniş bir yelpazeye hitap eden 3S Kale Holding projesi 3S Firuze Konakları tamamlandığında yüzde 40 değer artışı yaşayacak.

3S Kale Holding tarafından Avcılar Firuzköy’de hayata geçirilen 3S Firuze Konakları projesi yatırımcısına yüksek kazanç vaat ediyor. Proje tamamlandığı zaman yüzde 40 değer artışı yaşaması bekleniyor.

Yakın zamanda görücüye çıkmaya hazırlanan projenin cadde dükkanları 2 kasım’da ön talebe açılacak. Bol kazanç ve konfor vaat eden karma projede 524 konut ve 45 adet ticari ünite yer alıyor. Ön satışa cadde dükkanlarının yatırımcısına yüksek kazanç sağlayacağı öngörülüyor.

Merkezi konumu ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile hem yatırımcıyı hem de oturumcuyu cezbeden projede anahtar teslimlerinin ise 2018 yılının son çeyreğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

50 metrekare ile 850 metrekare arasında değişen cadde dükkanları 2 Kasım Perşembe günü ön talebe açılacak. Yatırımcılara ön talep dönemine özel olarak ayrıcalıklı imkanlar ve fırsatlar sunulacak.