Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışa çıktı

3S Kale Holding tarafından hayata geçirilen 3S Firuze Konakları'nda lansman öncesi satışlar başladı. Avcılar'da yükselen proje lokasyonuyla dikkat çekiyor.

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde hayata geçireceği 3S Firuze Konakları'nda toplam 523 konut ve 45 mağazaya yer verilecek. Mart ayında düzenlenecek olan lansman öncesinde avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan 3S Firuze Konakları'nda 1+1'den 4+1'e kadar değişen tiplerde balkonlu, ferah ve nefes alan dairelere yer veriliyor.

Mahalle kültürünü yeniden canlandıracak

Ortak kat bahçeleri ve göl manzarasını gözler önüne seren 3S Firuze Konakları, ailenin küçük bireylerine hitap eden İlk Adım Parkı ve Macera Parkı’nın yanı sıra açık ve kapalı sinema salonu, sosyal mekânları, zengin peyzaj alanıyla özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden canlandırıyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam imkânı sunuyor.

Lokasyonuyla fark yaratacak

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. 3S Firuze Konakları’ndan E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.3sfiruzekonaklari.com.tr adresinden ya da 444 37 11 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.