Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları yatırımcısına yüzde 40 değer artışı vaat ediyor

3S Kale Holding tarafından Avcılar'da inşa edilen 3S Firuze Konakları'nda yaşam başladığında yüzde 40 değer artışı yaşanacağı ön görülüyor.

3S Kale Holding güvencesiyle Avcılar Firuzköy’de konumlandırılan 3S Firuze Konakları’nın yüzde 60’ı tamamlandı. Anahtar teslim tarihleri ise 2018 yılına çekildi. projede yaşam başladığında yüzde 40 değer artışı yaşanacağı öngörülüyor.

İstanbul’un önemli merkezlerinden Avcılar’ın Firuzköy bölgesinde inşası gerçekleştirilen 3S Firuze Konakları projesinin yüzde 60’lık bölümü hızlıca tamamlandı. Böylece projedeki anahtar teslimleri de 2018 yılına çekildi.

Konut fiyatları 399 bin TL'den başlıyor

Konut fiyatlarının 399 bin TL’den başladığı projede firma vadesiyle ‘48 ay, 0 faiz’ imkanı ve peşin ödemelerde yüzde 13 indirim imkanı sağlanıyor.

Avcılar’da içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunuyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.


Seçkin markalardan yüksek standartlı malzemeler tercih edildi

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.

Önemli lokasyonlara yakın konumda yer alıyor

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.

3S Firuze Konakları'nı sanal turla keşfetmenin ayrıcalığını yaşayın!

3S Firuze Konakları 3+1 ve 1+1 örnek daireleri 360 derece sanal turları başladı.Sanal turu http://www.3sfiruzekonaklari.com.tr/tr/sanaltur adresinden inceleyebilirsiniz.