Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları’nda 84 ay 0 faiz fırsatı

Kanal İstanbul’a komşu 3S Firuze Konakları 84 ay 0 faiz kampanyası ile hem yatırımcısına hem de sakinlerine kazandırıyor. Projede yaşam Eylül 2018’de başlayacak.

Avcılar E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahı üzerinde hızla yükseliyor. Yüksek standartlar ve ’84 ay 0 faiz’e varan avantajlı ödeme fırsatları sunan 3S Firuze Konakları’nda yaşamın Eylül 2018’de başlaması planlanıyor.

3S Kale Holding’in uzman işçilik ve yüksek kalite anlayışıyla hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, yatırım için konut arayışında olanlar için cazip fırsatlar sunarken hayalindeki evde yaşamak isteyenler için içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını aralıyor.

GÖL MANZARASI VE MAHALLE KÜLTÜRÜ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Proje yatay mimarisi ile mahalle kültürünü yansıtıyor. Bunun yanı sıra göl manzarasına sahip 3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesi güzergahının geçtiği Avcılar bölgesinde cazibe merkezi yaratıyor.

Yaklaşık 45 kilometre uzunluğundaki Kanal İstanbul; Arnavutköy, Başakşehir, Küçükçekmece ve Avcılar ilçelerinden geçecek. Projenin yapılmaya başlanmasıyla Avcılar bölgesinin değerlenme trendinin hızla devam edeceği ön görülüyor.

İHTİYAÇ DUYULAN NOKTALARA DAKİKALAR KADAR YAKIN

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünün hemen yanında konumlanıyor. Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olması; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.

3S FİRUZE KONAKLARI ÖDEME SEÇENEKLERİ

523 adet konut ve 45 adet mağazanın yer aldığı 3S Firuze Konakları’nda konut fiyatları 421 bin TL’den başlıyor.

Firma bünyesinde 48 ay, 0 faiz fırsatı sunulan projede, peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Banka kredisi ile ödemeyi tercih edenler için ise 84 aya kadar 0 faiz, 120 aya kadar ise 0,49 faiz oranı ile ödeme imkanı sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

YÜZDE 40 DEĞER ARTIŞI BEKLENİYOR

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip projede yaşam başladığında yüzde 40 değer artışı öngörülüyor.

ZENGİN SOSYAL OLANAKLARA SAHİP PROJE

Seçkin bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, zengin sosyal donatılarla hayata geçiriliyor. Projede yer alan ortak kat bahçeleri ile konut sakinlerine sunulan yaşam alanları zenginleştiriliyor.

Çocuklar için hazırlanan İlk Adım Parkı ve Macera Parkı’nın yanı sıra 3S Firuze Konakları’nda yer alan açık ve kapalı sinema salonu, sosyal donatılar ve zengin peyzaj alanıyla mahalle kültürü yeniden canlandırılıyor.

TÜM DAİRELER AKILLI EV SİSTEMİYLE DONATILDI

Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam imkânı sunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı seçenekleri içeren 3S Firuze Konakları’nda yer alan dairelerde seçkin markalardan yüksek standartlı malzemeler tercih edildi.