Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları’nda düşük peşinat ve yüzde 20 indirimle konut satın alma imkanı!

İstanbul Avrupa Yakasının gözde ilçelerinden Avcılar’da sektöre kazandırılan 3S Firuze Konakları’nda yüzde 20 indirim imkânı sağlanıyor!

3S Kale Grubu tarafından İstanbul Avrupa Yakasının gözde lokasyonlarından Avcılar ilçesinde hayata geçirilen 3S Firuze Konakları projesinde yüzde 20 indirim imkanına ek olarak 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı da sağlanıyor.

Konut teslimlerinin Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen 3S Firuze Konakları projesinde peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim olanağı sağlanıyor. Ayrıca projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 20 indirime ek olarak 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuluyor.

3S Kale Grubu 3S Firuze Konakları projesi de KONUTDER, GYODER ve İNDER öncülüğünde başlatılan konutta yüzde 20 indirim kampanyasına dahil oldu. Şirket bünyesinde 48 aya kadar vade farksız özel ödeme seçenekleri sunulan 3S Firuze Konakları projesinde yüzde 5 peşinat ile konut satın alınabiliyor. Ek olarak yüzde 20 indirim imkânı sağlanıyor.

Eylül ayında hayatın başlayacağı 3S Kale Grubu 3S Firuze Konakları projesinde konut alıcısına her türlü zevke ve her türlü ihtiyaca hitap edebilecek niteliklerde tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 planında daire seçenekleri sunuluyor.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi ve Kanal İstanbul projesi gibi stratejik konumlara çok yakın mesafede yükselen 3S Firuze Konakları projesi E-5, Avcılar Merkez metrobüs durağı ve yakın zamanda hayata geçirilmesi hedeflenen Yenikapı ile Büyükçekmece arasındaki seyahat süresini kısaltacak Yenikapı-Büyükçekmece metro hattına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Avcılar İDO iskelesine ise sadece 5 dakika uzaklıkta konumlanan 3S Firuze Konakları projesinde sunulan cazip ödeme olanakları ve avantajlı kampanyalardan faydalanmak için acele edin!