Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları'nda fiyatlar 370 bin TL’den başlıyor

3S Kale Gayrimenkul imzası taşıyan Firuze Konakları satış fiyatı 370 bin TL’den başlıyor. Proje 2018 yılında tamamlanacak.

Toplamda 523 daire ve 45 mağazadan oluşan 3S Firuze Konakları, Kale Gayrimenkul imzası taşıyor. 3S Firuze Konaklarının teslim tarihi ise Ocak 2018 olarak açıklandı. Proje kapsamındaki en düşük daire fiyatı 370 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan, futbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve peyzaj ile birlikte eğlenceli vakit geçirmek mümkün hale geliyor.

Konumu bakımından dikkatleri üzerine toplamayı başaran bu proje, İstanbul Üniversitesi'nden Atatürk Havalimanı'na, Avcılar İstanbul Üniversitesi metrobüs durağından E-5 ve E-6 TEM Karayolu'na yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca 3S Firuze Konakları İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak Yenikapı – Büyükçekmece metrosuna da yürüme mesafesinde yer alıyor.

Projeye dahil edilen dairelerin fiyatları 370 bin TL’den başlayıp 1 milyon liraya kadar artış gösteriyor. Ayrıca projedeki daireler alan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanıyor.

3S Firuze Konakları en geç Ocak 2018 tarihinde teslim edilecek.