Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları'nda teslimlere 2018'de başlanacak

3S Kale Holding'in Avcılar'da konumlandırdığı 3S Firuze Konakları projesinde inşaatın yüzde 60'ı tamamlandı. Projenin teslimlerine 2018'de başlanması planlanıyor.

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına hızla devam ettiği 3S Firuze Konakları projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Konut fiyatlarının 399 bin TL’den başladığı ve firma vadesiyle sıfır faizle 48 ay taksit avantajının sunulduğu projede ayrıca peşin ödemelerde yüzde 13 indirim uygulanıyor. Projede her zevke hitap eden 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

İnşaatının yüzde 60’ı tamamlanan 3S Firuze Konakları’nın daha önce 2019 olarak taahhüt edilen anahtar teslim tarihi de erkene çekildi. Projede ilk anahtarların 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunuyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında yüzde 40 değer artışı öngörülüyor.

3S Firuze Konakları; İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO iskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi metrobüs durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece metrosuna ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.