Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları'nda yaşam için geri sayım başladı!

3S Kale Holding tarafından İsttanbul Avcılar'da sektöre kazandırılan bölgenin yeni cazibe merkezi 3S Firuze Konakları'da yaşam Eylül ayında başlıyor.

Yaşamın başlaması için geri sayıma geçilen 3S Kale Holding Grubu imzalı Avcılar'ın yeni cazie merkezi 3S Firuze Konakları projesinde yüzde 20 indirimle konut satın alma imkanı sunuluyor. Peşin ve kredili alımlarda geçerli olan kampanyaya dahil olan konut projesinde anahtar teslimlerin Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşin, 48 aya kadar yüzde 0,98 faiz imkanı ile konut sahibi olun!

3S Firuze Konakları'nda yüzde 20 indirime ek olaral yüzde 4 peşinat ve 0,98 faiz oranı ile 48 aya kadar özel ödeme alternatifleri sunuluyor. nİnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları, sektörünün çatı örgütleri öncülüğünde başlatılan konut kampanyası dahilinde yatırımcılarına avantajlı fiyatlar ve ödeme koşulları sağlıyor. Yeni kampanya kapsamında peşin ve 0,98 faizli konut kredili satışlarda %20 indirim uygulanıyor. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ödeniyor. Ayrıca firma vadesiyle ödemeyi tercih edenlere 48 aya kadar özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Peşin alımlarda %20 indirim fırsatı bayram sonuna kadar devam ediyor.

Avcılar’ın yeni cazibe merkezi 3S Firuze Konakları olacak

Muhteşem göl manzarası ve mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisiyle büyük beğeni toplayan proje, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeriyor. 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirilen 3S Firuze Konakları’nın, Avcılar bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olması hedefleniyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Kanal İstanbul gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Seçkin markalardan yüksek standartlı malzemeler kullanıldı

Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.