Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Firuze Konakları'nın yüzde 21'i lansman öncesinde satıldı

3S Kale Holding imzasıyla Avcılar Firuzköy'de yükselen 3S Firuze Konakları satışa çıktı. 2018'in son çeyreğinde teslim edilecek projede fiyatlar 370 bin TL'den başlıyor.

Avcılar'da 28 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 3S Firuze Konakları projesi 200 milyon TL'lik yatırımla inşa ediliyor. Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük projesi olan 3S Firuze Konakları’nda 523 adet konut ve 45 mağaza yer alıyor. Daire fiyatlarının 370 bin TL ile 1 milyon 71 bin TL arasında değiştiği projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Dairelerin büyüklüklerinin 68 metrekare ile 195 metrekare arasında değiştiği 3S Firuze Konakları projesinde tüm 1+1 daireler A blokta, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki ailelere yönelik daireler ise B ve C blokta bulunuyor.

Peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim avantajı sunuluyor

İnşaatına geçtiğimiz yılın son çeyreğinde başlanan projenin teslimlerine 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor. Projeden peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim fırsatının sunulduğu projede yüzde 20 peşinat ve 36 ay sıfır faiz avantajından da yararlanılabiliyor. Toplam 3 bloktan meydana gelen 3S Firuze Konakları projesi; metrobüse ve E-5'e 800 metre, Florya'ya 7 kilometre, Atatürk Havalimanı'ne 8 kilometre, Ataköy'e ise 12 dakikalık mesafede konumlandırılıyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden proje tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Avcılar'ın yeni cazibe merkezi olacak

3S Kale Holding Genel Müdürü Alp Gürün, 3S Firuze Konakları’nın tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, "3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçireceğimiz 3S Firuze Konakları’nın, Avcılar bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olacağına inanıyoruz. Şirketimiz için de bir referans proje olacak 3S Firuze Konakları, hem yatırım hem de güzel bir yaşam fırsatı sunuyor. İster taşının güle güle oturun, ister güvenli bir geleceğe yatırım yapmanın huzurunu yaşayın" dedi.

Sosyal donatılarıyla fark yaratacak

Sunduğu Küçükçekmece Gölü manzarasıyla yatırımcısına huzur dolu bir hayat vadeden projenin sosyal donatı alanlarında açık ve kapalı sinema salonu, yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzu, peyzaj alanları ile çocuk oyun alanlarına yer veriliyor. Mahalle kültürünü yeniden canlandırmayı hedefleyen 3S Firuze Konakları projesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.3sfiruzekonaklari.com.tr adresinden ya da 444 37 11 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.