Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3S Kale'nin Avcılar projesinin Eylül ayında satışa çıkması bekleniyor

Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Kale Kent projesinin satışlarını kısa sürede tamamlayan 3S Kale, 2016 yılında iki yeni projeninn satışlarına başlayacak.

Gayrimenkul, sürdürülebilir enerji ve kentsel dönüşüm alanlarında başarılı yatırımlara imza atan 3S Kale, bu yıl iki yeni projesini daha satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Her yıl iki yeni projeye start veren 3S Kale'nin yeni projeleri Topkapı ve Avcılar'da hayata geçirilecek.

Daire ve dükkanlara yer verilecek

Avcılar Firuzköy Bulvarı üzerinde 28 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek olan projede 523 daireye yer verilecek. Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen 3S Kale Avcılar projesinin satışlarına ise 2016 Eylül ayında başlanack.

350 milyon TL'lik yatırımla yükselecek olan 3S Kale Avcılar projesinde 12 bin metrekarelik ticari alan da bulunacak. İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi'nin arkasında, ulaşım ana akslarına çok yakın bir bölgede yer alan 3S Kale Avcılar projesinde konut tipleri, büyüklükleri, teslim tarihi ve konut fiyatları Eylül 2016'da gerçekleştirilmesi beklenen lansmanda açıklanacak.