Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

417 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz

240 ay vade ve 417 liradan başlayan taksitlerle ev satın almak isteyenler, Birevim konut projesi sayesinde bu hayalini gerçeğe dönüştürebilir.

Tasarrufa yönelik faizsiz konut satın alma sektöründe önemli bir kampanya başlatan Birevim, 417 liradan başlayan taksitlerle 240 ay vade seçeneği sunuyor. Satın alınan evin değeri dışında herhangi bir ödeme yapmadan sıfır peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Bunun gibi pek çok avantaj sayesinde dar gelirliler de konut sahibi olabilecek.

Birevim, gerek dünyada gerekse de ülkemizde ilk defa uygulana bir yöntem geliştirerek herkesin ev sahibi olmasına olanak tanıyor. Bu yöntem ile herkes küçük taksitler ödeyerek istediği evi satın alabilecek. Bunun yanı sıra 240 ay vade seçeneğini tercih eden dar gelirli vatandaş, borcun tamamını 102 ay sonunda kapatabilecek.

Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2 diye adlandırılan bu yeni yöntem ile birlikte maddi gücü olmayan dar gelirli vatandaşlar da kolayca konut sahibi olabilecek.

Bu yöntem ev sahibi olmak isteyenlere 240 aya kadar tamamen faizsiz taksit imkanı sunuyor. 240 ay taksitlendirmeyi seçmiş olan bir kişinin peşinat vermemesi durumunda evini ilk ay alırsa toplam borcu bu yöntemin özellikleri neticesinde 102 ayda bitiyor. Yeni müşteriler ise 240 ay vade karşılığında düşük taksitler ödeyebilir.