Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

42. Cadde’nin ihalesi 14 Mayıs’ta yapılacak

Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen 42. Cadde projesinin ihalesi 14 Mayıs 2017 Cuma günü yapılacak.

Dünyaca ünlü markalara ait restoran ve mağazaların yer alacağı cadde çarşı konseptiyle dizayn edilen 42. Cadde projesinin bölgeye yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. 20 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen bu projede tematik havuz, meydan, cami, saat kulesi, gençlik ve kültür merkezi, park bulunuyor. Bu proje yaklaşık 500 metre uzunluğunda cadde boyu tasarlanmış dükkan ve mağazalardan oluşuyor.

İhale tarihi 14 Mayıs!

Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen ihale için son başvuru tarihi 12 Mayıs 2017 Cuma günü saat 17:00 olarak açıklandı. İhale ise; 14 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak.

Proje kapsamındaki satışlar ihale ile birlikte yapılacak. 42. Cadde ihalesine katılmak için yapılması gerekenler şu şekildedir;

  • Konya Meram’daki Temaşehir Konya satış ofisi veya İstanbul Ataşehir’deki Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde görevli danışmanlardan ihale başvuru kitapçığı temin edilecektir.
  • Kitapçıkta, satışa sunulacak olan ticari bağımsız bölümler listesinde belirtilen Geçici Teminat tutarı, Emlak Konut GYO A.Ş.’nin T.C. Vakıfbank T.A.O. nezdindeki kurum hesabına yatırılacaktır.
  • - İstekliler, yatırmış oldukları Geçici Teminat tutarı dekontuyla birlikte, Temaşehir Konya Satış ofisinden veya Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü'nden İhale Katılım Belgesi alacaklardır.
  • İhale Katılım Belgesi almış olan istekliler, 14.05.2017 Pazar günü saat 10:00’da başlayacak olan ihaleye katılacaklardır. İhale, Konya Meram’daki Temaşehir Konya satış ofisinde yapılacaktır.