Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

5. Levent, "En iyi dönüşüm projesi" seçildi

Torunlar GYO'nun en yeni projesi 5. Levent, Sign of the City Ödülleri 2016'da “En İyi Dönüşüm” projesi ödülünü almaya layık görüldü.

Torunlar GYO'nun 2 milyar TL yatırım değeriyle hayata geçirdiği 5. Levent projesi, Sign of the City Ödülleri'nde “En iyi dönüşüm projesi” ödülüne layık bulundu. "İstanbul'un yeni semti" sloganıyla lanse edilen 5. Levent, TEM Alibeyköy kavşağında KİPTAŞ öncülüğünde geliştirilen 473 bin metrekare arazi üzerinde yükseliyor.

5. Levent’te Torunlar GYO tarafından satışa sunulan 2 bin 100 dairenin yanı sıra 400 dairelik sosyal konut etabı, belediye lojman etabı, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi, 2 okul ve 2 adet cami, 50 dönüm koruluk alan ile 5. Levent Çarşı yer alıyor. Nisan 2015’te inşasına başlanan 5. Levent’te, 1+1 ila 4+1 arasında değişen 50 farklı daire tipi satışa sunuluyor.

İstanbul'un en yeşil projelerinden biri olarak yükselen 5. Levent'in sosyal donatı alanları arasında koşu parkurları, bisiklet yolu, süs havuzu ve göletler; dinlenme alanları, kır kahvesi, festival meydanı, amfi tiyatro, basketbol, futbol sahası ve tenis kortları, çocuk oyun alanları ve macera temalı park alanı bulunuyor.

Anadolu yakasına ulaşımı kolaylaştıracak 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli’nin de başlangıç noktasında yer alacak olan proje, Maslak ve Levent'e olan 7 kilometrelik uzaklığıyla dikkat çekiyor. Metro hatlarına olan yakınlığıyla sakinlerine trafiksiz bir yaşam vadeden 5. Levent'in 2018 yılı başında tamamlanması planlanıyor.