Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

5 yeni proje daha lansmana çıkacak

Eylül ayının gelmesiyle birlikte konut sektöründe de lansman dönemi başladı. Birçok projeye görücüye çıkıyor.

Eylül ayında birçok konut projesi görücüye çıktı. Bazı projelerde ön talep dönemi bazı projelerde de satış dönemi başladı. Eylül ayı içinde tanıtımı yapılan projelerin dışında sırada bekleyenler de var.

21 Eylül Perşembe günü Ağaoğlu Çekmeköy projesinin lansmanı gerçekleştirilecek. HBir süredir yatırımcı merakla beklenen Ağaoğlu projesi İstanbul’un yeni gözde lokasyonlarından biri olan Çekmeköy’de yükselecek. Gerçekleştirilecek lansmanda projenin detaylar ıpaylaşılacak.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Kazlışçeme’de inşa edilen Büyükyalı İstahnbul Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla inşa edilecek olan proje sahil yolundaki 111 dönüm alana kurulacak.

Maksem Oğuzkaan Ortaklığı güvencesiyle yükselen Bulvar Atakent projesi ise 22 Eylül Cuma günü yatırımcı ile buluşacak. Planlanan basın lansmanında projeye dair tüm detaylar anlatılacak. 5 blokta 391 daireden oluşan projede 26 ticari ünite de yer alacak. Halkalı Atakent konut projeleri arasında yer alacak olan projenin inşa edileceği alanın büyüklüğü 22 bin 274 metrekare.

Ceylan ve Artuklu İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Zer Kartal istanbul projesi ise, 27 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek lansmanda basına tanıtılacak. Kartal'da yükselen projenin detayları lansmanda paylaşılacak.

Karden İnşaat tarafından Esenyurt'ta inşa edilecek olan Self İstanbul projesi 11 Ekim günü düzenlenecek lansman ile basına tanıtılacak. 609 konut ve 60 iş yerinden oluşan proje 132 bin metrekarelik alana kurulacak. 2019 yılının Eylül ayında teslimlerin yapılacağı proje metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havaalanı'na yakın konumuyla dikkat çekiyor.