Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

ABD’li şirket UPS'ten İstanbul’a dev yatırım

ABD merkezli UPS, İstanbul Yeni Havalimanı’na tesis açacağını duyurdu. Tesisin 2018 yılı bitmeden hizmete girmesi planlanıyor.

ABD merkezli UPS, tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’na tesis açacağını duyurdu. UPS’ten yapılan açıklamada, Türkiye’deki hava operasyonlarının buraya taşıyarak genişletileceği ifade edildi.

2018 BİTMEDEN FAALİYETE GEÇECEK

UPS’in yeni tesisinin 2018 yılı bitmeden faaliyete geçmesi bekleniyor. Şirketin Avrupa’daki ihracat hacminin geçen yıl yüzde 15’ten fazla arttığını belirten UPS Doğu Avrupa Başkanı Daniel Carrera, “Türkiye’deki işletmemizin bu büyümeye önemli bir katkısı var” dedi.

DÖRT KAT DAHA BÜYÜK OLACAK

Söz konusu yeni tesisin, UPS’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki tesisinden dört kat daha büyük olacağı belirtiliyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan İGA Havalimanı İşletmesi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Kadri Samsunlu, Türkiye’nin konumunun lojistik için stratejik avantaj sunduğunu belirtti. “UPS gibi bir şirketin İstanbul’da faaliyet gösterme planları da bunun bir kanıtı” dedi.