Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Academic Life'ın ikinci etabında satışlar başladı

Seydanlar İnşaat, Körfez Center ve Kavun Unternehmensgruppe ortaklığının Kocaeli'nde hayata geçirdiği Academic Life projesinin ikinci etabında satışlar başladı.

Kocaeli'nin merkezinde 15 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Academic Life projesi toplam iki etaptan meydana geliyor. İlk etabında 72 adet konutun bulunduğu projenin ikinci etabında 96 konuta yer veriliyor. Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Academic Life'ta alanları 82 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor.

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen Academic Life projesinde 2+1 daireler 170 bin TL'den, 3+1 daireler ise 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 80'i yeşil alanlara ayrılan Academic Life'ta tapu teslimleri hemen yapılıyor. Eğitim ve sağlık merkezlerine oldukça yakın bir konumda yükselen Academic Life'ta ev sahiplerine her ay bin TL'lik kira garantisi sunuluyor.

TEM yolu üzerinde olması sebebiyle yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Academic Life hakkında ayrıntılı bilgiye www.academiclife.com.tr adresinden ya da 0262 505 00 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.