Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adam Kule'de 50 ay vade farksız taksit fırsatı devam ediyor

DAP Yapı tarafından Maltepe'de konumlandırılan Adam Kule projesine yatırım yapmak isteyenlere yüzde 25 peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İstanbul'un yatırım değeri her geçen gün yükselen bölgelerinden Dragos'ta konumlandırılan Adam Kule projesi 27 katlı tek blokta 254 bağımsız birimden meydana geliyor. Teslimlerine Mayıs 2018'de başlanması beklenen projede stüdyo ve 1+1 tipinde home ofis, ofis ve rezidanslar bulunuyor. Projede yer alan birimlerin alanları 46 metrekare ile 144 metrekare arasında değişiyor.

İlk 8 katında ofis ve home ofislerin yer aldığı proje 3 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Projede fiyatlar 419 bin 537 TL ile 1 milyon 827 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Karma proje olarak tasarlanan proje de resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri, limuzin ve araç kiralama hizmetleri, özel organizasyon ve randevu sistemi, çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonu, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı, concierge hizmeti, teknik servis, merkezi pay ölçer ısıtma-soğutma, elektronik kontrol sistemi, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, spa, hamam gibi bir çok imkan sunuluyor.

Metro ve sağlık kurumlarına çok yakın bir konumda bulunan DAP Adam Kule'den home ofis, ofis ya da daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşin, yüzde 25 teslimde, kalanı ise 50 ay sıfır faiz fırsatıyla ödeme kolaylığı sağlanıyor.