Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adam Kule'de teslimler 3 ay sonra başlıyor

DAP Yapı tarafından Maltepe'de Dragos'ta hayata geçirilen Adam Kule projesinde teslimler Nisan 2017'de başlıyor. Projede sınırlı sayıda konutun satışı devam ediyor.

Mimari formunu ve konseptini "insan"dan alan Adam Kule projesi teslim için gün sayıyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Adam Kule'de teslim öncesi cazip fırsatlar sunuluyor. Özgün mimari yapısıyla fark yaratan projeden 10 bin TL peşinat, 88 aya varan vade, DAP Yapı Finansman ayrıcalığı ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile kolayca konut sahibi olmak mümkün.

Konforlu bir yaşam ve karlı bir yatırım fırsatı sunuyor

Özel projeler geliştirmeye devam ettiklerini belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Anadolu Yakası’nın en özel yerleşim bölgelerinden olan Dragos’ta hayata geçirdiğimiz Adam Kule için daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi çok titiz davrandık. Dünyada eşi benzeri olmayan bir mimariye imza attık. İstanbul’a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırma devam ediyoruz.

DAP Yapı olarak insana ithaf ettiğimiz projemizde teslime yaklaştık. Adam Kule’de yaşayacak olanlar alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora İstanbul’un en seçkin merkezlerinden Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın olacaklar. Projemiz İstinaf Mahkemesi ve Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla da talep görüyor. Adam Kule bulunduğu yer sebebiyle hem sosyal yaşam hem de yatırım anlamında birçok avantajı bir arada sunuyor. Yılın ilk günlerinde hazırladığımız kampanya ile müşterilerimize ve yatırımcılara teslimden önce bir fırsat daha sunuyor ve bu özel projeye davet ediyoruz" dedi.

Lokasyonu ve ayrıcalıklarıyla yatırımcının gözdesi oldu

Sadece mimarisiyle değil, sunduğu ayrıcalıklarla da ses getirecek Adam Kule'de açık yüzme havuzu, SPA ve fitness merkezi, kafe, yürüyüş parkuru ve peyzaj alanı yer alıyor. Projede ayrıca restoran, resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri, limuzin ve araç kiralama servisi, özel organizasyon ve randevu sistemi, çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonları, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı, consierge hizmeti, teknik servis, merkezi pay ölçer, ısıtma-soğutma sistemi, elektronik kontrol sistemi ve 7/24 güvenlik de bulunuyor.

Adam Kule; marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında bulunan Adam Kule’den, TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyor.