Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Adana Yüreğir Sosyal Konut projesinde başvurular sürüyor

Adana’nın Yüreğir ilçesinde hayata geçirilen ‘Dar Gelir Grubu Sosyal Konut Projesi’ kapsamında başvurular alınmaya devam ediyor.

Adana’nın Yüreğir ilçesinde dar gelir grubuna ait aileler için sosyal konut üretiliyor. Yüreğir Belediyesinin kendi finansmanıyla Atakent Mahallesi’nde konumlandırdığı projede dar gelirli vatandaşlara yönelik 644 adet konut üretiliyor. Projeden konut satın almak isteyenler ‘yuregir.bel.tr’ adresinden başvuru formu ve başvuru şartlarına erişebilecek. Bu alandaki başvurular 15 Şubat 2018 tarihine alınmaya devam edecek.

Adana halkının en iyisini hakkettiğini ifade eden Yüreğir Belediye Başkanı 644 konutluk projenin Yüreğir tarihinde yapılan en büyük yatırım olduğunu da belirtti.

İlçede gerçekleştirilen sosyal konut projesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmur Çelikcan, yapılan yatırımdan şartları karşılayan tüm Yüreğirli vatandaşların yararlanacağını söyledi. İlçede konumlandırılan sosyal konut projesinde zengin donatıların bulunacağını da ifade eden Çelikcan proje bünyesinde kreş, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu yer alacağını bildirdi.

2018 yılında tamamlanması planlanan projede hak sahipleri noter huzurunda gerçekleştirilecek kura yöntemi ile belirlenecek ve anahtar teslimleri yapılacak. Bünyesinde 644 konut bulunduran ‘Dar Gelir Grubu Sosyal Konut Projesi’nde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Atakent Mahallesi’nde hayata geçirilen 644 konutlu dar gelirli ailelere yönelik sosyal konut projesinde hak sahipleri inşaat çalışmaları bittikten sonra kura yöntemi ile belirlenecek. Projede 2+1 tipinde konutlar yer alacak. başvurular ise 15 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek. Projeden daire sahibi olmak isteyen vatandaşlar Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde bulanan Yüreğir Belediye Başkanlığı Sosyal Konut başvuru Ofisinde başvurularını yapabilecek.