Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adana'nın merkezinde yükselen Kiza İş Merkezi'nin 2. Etabı yolda

Kiza İnşaat tarafından gözde illerden Adana’da sektöre kazandırılan Kiza İş Merkezi’nin 2. Etap çalışmaları nisan ayında başlayacak.

Sektörün yükselen ismi Kiza İnşaat tarafından Türkiye’nin yükselen illerinden Adana’da sektöre kazandırılan ticari proje Kiza İş Merkezi’nin 2. Etabı için harekete geçildi. Projenin diğer bölümünün çalışmaları nisan ayında start alacak.

Kiza İnşaat Kiza İş Merkezi projesinin ikinci etabı için nisan ayı içerisinde inşaat çalışmaları başlayacak. Adana’da D-400 Karayolu (E-5) üzerinde yer alan Tekel Fabrikası arazisinin üzerinde inşa edilen Kiza İş Merkezi’nin ikinci etabı için kollar sıvandı. Projenin ikinci etabı nisan ayı içerisinde start alacak.

Kiza İş Merkezi projesinin ilk etabında 280 adet ofis ve 60 adet iş yerine yer verildi. İkinci etabın da hayata kazandırılmasıyla proje kapsamında toplam 990 adet ofis ve 287 adet de iş yeri bulunacak. Adana’nın en büyük iş merkezlerinden birisi olacak proje birçok önemli kuruma yakınlığı ve sağladığı ulaşım kolaylıkları ile özellikle yatırımcının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Üniversite, şehir merkezi, alışveriş ve yaşam merkezleri, toptancılar sitesi, havaalanı, otogar ve otoban bağlantı yoluna yakın konumda yer alan projenin çok büyük talep gören ilk etabının hayata geçirilmesinin ardından şimdi de ikinci etabın hayat kazandırılması için nisan ayında inşaat çalışmaları start verecek.

Kiza İnşaat tarafından Adana D-400 yolunda inşa edilen ticari proje Kiza İş Merkezi’nde 55 bin 262 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 180 bin metrekaresi kapalı alanlara ayrılan projede yatırımcının yüksek gelir elde etmesi bekleniyor.

Kiza İş Merkezi’nde teras restoran ve kafeler yer alıyor. Projede açık ve kapalı otopark ve güvenlik hizmetleri yer alıyor. Konforlu bir çalışma alanı vaat eden projenin özellikle lokasyonu nedeniyle ilerde yatırımcısına yüksek kazanç sağlaması bekleniyor.

Ulaşım imkanları, merkezi konumu ve sosyal donatıları ile tüm sektörlere uygun şekilde tasarlanmış Kiza İş Merkezi şirketlerin her türlü ihtiyaçlarına ve taleplerine üstün özelliklerle donatıldı.