Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adatepe Teras'ta hemen teslim satışlar devam ediyor

Tora İnşaat imzasıyla İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Kağıthane'de inşa edilen Adatepe Teras projesinde daire fiyatları 430 bin TL'den başlıyor.

Kağıthane'nin en değerli yaşam alanlarından Çeliktepe'de 15 milyon TL yatırımla inşa edilen Adatepe Teras projesi 19 katlı tek bloktan meydana geliyor. Toplam 82 konutun yer aldığı proje; bölgede 3+1 konutların bulunduğu tek proje olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Teslimlerine Haziran ayında başlanan projede; alanları 101 ila 128 metrekare arasında değişen beş farklı konut tipi yer alıyor.

Toplam inşaat alanı 9 bin 248 metrekare olan Adatepe Teras projesi 1.023 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. İstanbul’u kuşbakışı 360 derece gören seyir terasıyla yatımcısına konforlu ve ferah bir yaşam olanağı sunan Adatepe Teras projesinde fiyatlar 430 bin TL’den başlıyor. 4.Levent metro istasyonuna 500 metre mesafede bulunan Adatepe Teras projesinde metrekare birim fiyatları ise 4.500 TL ile 6.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sosyal donatı alanlarının da oldukça zengin olduğu projede; akıllı ev sistemleri, 82 dairelik kapalı otopark, spor salonu, sauna, dinlenme odaları ve çocuk oyun parkı yer alıyor. Emre Kosif imzası taşıyan projede 7/24 güvenlik sistemi de bulunuyor. Ana yollara uzaklığı sadece 50 metre olan projenin Atatürk Havaalanı’na olan uzaklığı ise 18 kilometre.