Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aden Ballıkpınarı'nda hemen teslim satışlar devam ediyor

Dalgıç GY ve Lejant Mimarlık ortaklığında Ankara Gölbaşı'nda hayata geçirilen Aden Ballıkpınarı projesinde fiyatlar 500 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Ankara'nın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından 68 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Aden Ballıkpınarı projesinde sınırlı sayıda konut sahiplerini bekliyor. Toplam 48 villanın yer aldığı Aden Ballıkpınarı projesi iki etaptan meydana geliyor. 25 bin metrekarelik yeşil alanıyla çocukların özgürce doğa içinde oynamasına olanak tanıyan Aden Ballıkpınarı, ebeveynlerin çocuklarıyla beraber keyif alacakları oyun alanlarını da tasarımına yansıtarak, ailelerin yeni yaşam alanı oluyor.

Çocukların doğadan kopmadan toprakla iç içe büyümelerini ve bahçelerini istedikleri şekilde dizayn etmelerini sağlayan Aden Ballıkpınarı; Ankara’daki Mogan Gölü ve Eymir Gölü ile Beynam ormanları tarafından çevreleniyor. Çocuklara özel sosyal donatılarıyla da büyük beğeni toplayan proje; evin tüm yaşam alanlarından ulaşılabilen havuzuyla da çocukların yaz aylarını adeta tatil havasında geçirmelerine olanak sağlıyor.

Farklı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Aden Ballıkpınarı, hem şehir merkezine yakın hem de doğanın tam kalbinde olmak isteyen ebeveynleri davet ediyor. 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan Aden Ballıkpınarı, birinci etabında yüzde 90 doluluk oranıyla yaşamı bir bütün olarak kucaklıyor. 39 bin metrekare üzerine inşa edilen 6 farklı tipte 46 konuttan oluşan ikinci etap ise; 2017 yaz aylarında sahipleriyle buluşmaya başladı.