Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aden Premium'da sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor

Uslu Yapı'nın Ankara Çankaya'da inşa ettiği Aden Premium projesinde fiyatlar 1 milyon 160 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Eylül 2018'de başlanması planlanıyor.

Ankara'nı yükselen değeri Çankaya'da 7 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Aden Premium projesi iki bloktan meydana geliyor. Bir aile projesi olarak tasarlanan Aden Premium'da tamamı 232 metrekare büyüklüğünde ve 5+1 tipinde tasarlanmış toplam 70 konuta yer veriliyor.

Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje tamamlandığında dairelerin minimum 4 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor. 6 bin 45 metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış olan projede yer alan dairelerin fiyatları 1 milyon 160 bin TL'den başlıyor. Projeden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor.

Lüks donatılarıyla dikkat çeken Aden Premium projesinde yer alan her dairede sauna, hizmetli odası, kış bahçesi ve iki balkon yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.adenpremium.com adresinden ya da 0312 238 27 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.