Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da taksitler 2 bin 519 TL'den başlıyor

İntaya, EYG ve İntes ortaklığında İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Başakşehir'de inşa edilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul'da 240 ay vadeli satışlar başladı.

Emlak Konut GYO. A.Ş güvencesiyle İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projeleri, Emlak Konut GYO desteğiyle 20 yıla kadar vade imkânı sağlarken aylık 2 bin 519 TL’den başlayan taksit seçenekleri ve 0,45’ten başlayan vade oranları ile uygun koşullarla konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Kampanya hakkında bilgi veren EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Hem ekonomimize hem de sektörümüze benzersiz bir kampanya başlatarak destek olan Emlak Konut’a teşekkürü bir borç biliriz. Biz de Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz ile kampanyadaki yerimizi aldık ve ev sahibi olmak isteyenler için 20 yıl taksit fırsatını başlattık. Bu kampanyada önceliğimiz ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek” dedi.

3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, şehir parkından Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar devasa projelere ev sahipliği yapan İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul, konumu ve yaşam olanaklarının yanı sıra 20 yıl vade imkânı, 2 bin 519 TL’den başlayan taksit seçenekleri 0,45’ten başlayan vade oranları ve 5 yıla kadar vade farksız ödeme seçenekleri ile uygun koşullarla konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor.