Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adım İstanbul'un ticari birimleri 14 Mayıs'ta satışa çıkıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığı tarafından yükselen Adım İstanbul projesinin cadde dükkanları ve mağazaları satışa çıkıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüksek oranda kazandıran Adım İstanbul projesinde büyüklükleri 37 metrekare ile bin 198 metrekare arasında değişen 130 cadde mağazası ve dükkan yer alıyor. İstanbul'un yeni merkezi kabul edilen Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'un projesinin ticari birimleri 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü açık artırmayla satışa sunulacak. Tüm mağaza ve dükkanlarda minimum muammen bedeli KDV hariç 652 bin 542 TL'den başlayacak.

Yapımı planlanan ulaşım aksları, Şehir Meydanı, Sağlık Kent gibi yatırımlara olan yakınlığı sayesinde yüksek prim getirisi vadeden projede yer alan ticari birimlerin sadece proje sakinlerine değil, bütün İstanbul halkına hizmet vermesi planlanıyor.

"Bu cevheri kaçırmayın"

Başakşehir'in en değerli bölgesi Kayaşehir'de konumlandırılan Adım İstanbul projesinin ticari birimlerinin satışa çıkacağı duyurusunu yapmak üzere 27 Nisan’da basın mensuplarıyla bir araya gelen EYG Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, "3. Havalimanı Projesi, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi, Metro ve Havaray gibi dev projeler planlanıyor. EYG olarak, bu değerlerle geleceğe uzanan kalıcı yatırımlar ve yaşamlar oluşturmayı hedefliyoruz. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz, sundukları yaşam olanakları ile yüzlerce ailenin ve yatırımcının yüzünü güldürdü. Şimdi de cadde mağaza ve dükkanlarımızla tekrar yatırımcılara sesleniyoruz. Yatırım cevherini kaçırmayın" dedi.

Çelik, "Hem sosyal yaşamın hem iş yaşamının hem de ulaşımın kalbi burada atacak. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimizdeki cadde mağaza ve dükkanlarımız da konumuyla cazibesini artırıyor. AVM sıkıcılığından uzak, metroya ve tramvaya iki adım mesafede her türlü ihtiyaca cevap veren, keyifli ve konforlu bir alışveriş imkanı sunacak" diye konuştu.