Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adres Koru Evleri'nde lansman öncesi fırsat devam ediyor

Bayraktar İnşaat'ın Sancaktepe'de inşa ettiği Adres Koru Evleri projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Projede metrekare birim fiyatları 3 bin 670 TL'den başlıyor.

Bayraktar İnşaat'ın en yeni projesi Adres Koru Evleri; Sancaktepe'de, Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde konumlandırılıyor. 22 bin metrekarelik alanda inşa edilen projede 312 konut ve 37 ticari birime yer veriliyor. Metrekare fiyatlarının 3 bin 670 TL’den başladığı Adres Koru Evleri'nde konut fiyatları 370 bin TL ile 665 bin TL arasında değişiyor. Projede 112 metrekarelik 2+1 daireler ve 146 metrekarelik 3+1 dairelere yer veriliyor.

Aidatlar makul seviyeye çekilecek

Yüzde 65'i yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında; basketbol sahası, yürüyüş alanları, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuz, spor alanları, fitness, sauna, hamam ve toplantı salonu yer alıyor. Her daireye özel depo alanı bulunan projede; 401’i kapalı, 24’ü açık olmak üzere toplam 425 araçlık otopark alanı da yer alıyor. Kafeterya ve 8 dairenin de site yönetiminin tasarrufunda olması sayesinde aidatların da site sakinlerini zorlamayacak şekilde makul seviyelerde tutulması planlanıyor.

Metroya yakınlığıyla yüksek oranda prim vadediyor

Lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla da dikkat çeken proje; metro, çevreyolu, TEM otoyoluna bağlantılarının yanı sıra Ümraniye ve Kadıköy’e yakınlığıyla da yatırımcısına avantaj sağlıyor. Adres Koru Evleri, Samandıra Bölgesi 3. Köprü bağlantı yolu Paşaköy gişelerinin hemen yanında bulunuyor. Yapımı süren ve yakın zamanda tamamlanması planlanan yürüme mesafesindeki metro hattı ile İstanbul, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmak da kolay hale geliyor.