Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adres Yalıkavak'ta fiyatlar 925 bin eurodan başlıyor

M2 İnşaat'ın Bodrum'da konumlandırdığı Adres Yalıkavak'ta fiyatlar 925 bin eurodan başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Türkiye'nin tatil cennetlerinden Bodrum'da "Hayat bir kere yaşanır!" sloganıyla hayata geçirilen Adres Yalıkavak projesi 62 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Şubat 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan projede toplam 46 konuta yer veriliyor. Alanları 165 metrekare ile 750 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tipinde 32 villa ve 14 daireden meydana gelen Adres Yalıkavak'ta konut fiyatları 925 bin euro ile 3 milyon 500 bin euro arasında değişiklik gösteriyor. Toplam 39 bloktan meydana gelen Adres Yalıkavak'ta 14 odalı bir butik otele de yer veriliyor.

Kendine ait sahili ve iskelesi de bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, tenis kortu, restoran, fitness merkezi ve güneşlenme terası yer alıyor. Denize sıfır konumda bulunan Adres Yalıkavak projesi Yalıkavak marinaya sadece 7 dakika mesafede bulunuyor.