Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

AE Arma-Elektropanç, Orta Doğu'nun en büyük beş teknik müteahhitlik firması arasında

AE Arma-Elektropanç, MEP Middle East tarafından yayımlanan “Orta Doğu’nun En Büyük 25 Teknik Müteahhitlik Firması” listesinde beşinci sırada yer aldı.

AE Arma-Elektropanç, teknik müteahhitlik sektörünün en prestijli uluslararası dergileri arasında yer alan MEP Middle East tarafından yayımlanan “Orta Doğu’nun En Büyük 25 Teknik Müteahhitlik Firması” listesine üst üste üçüncü kere girerek, beşinci sırada yer aldı.

Rusya, Dubai, Katar, Lübnan iştirakleri; Azerbaycan, Abu Dhabi, Moskova, Cezayir İngiltere şubeleri ile eski Sovyetler Birliği ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da (MENA), Birleşik Krallık’ta faaliyetlerini 3 kıtada sürdüren AE Arma-Elektropanç’ın 21 devam eden projesi bulunuyor.

AE Arma-Elektropanç, bu yıl ayrıca inşaat sektörünün en prestijli uluslararası dergisi Engineering News Record (ENR) tarafından yayımlanan “Dünyanın En Büyük 250 Müteahhitlik Firması” listesine üst üste ikinci kez yer almış ve 2015 yılında 16 basamak yükselerek 229. sıradan yer bulmuştu. Firma, ayrıca Fortune Türkiye’nin hazırladığı Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin yer aldığı listelerde de yer almıştı.

Başarılarının artarak devam edeceğini belirten AE Arma-Elektropanç Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kızılhan, “Teknik müteahhitlik alanında bir dünya markası olma hedefimize her geçen gün daha çok yaklaşıyoruz. Dünya çapında prestijli yayın organlarının hazırladığı bu listelerde Ortadoğu’nun en büyük beşinci teknik müteahhitlik firması olarak yer almanın mutluluğunu ve Türkiye adına gururunu yaşıyoruz. AE Arma-Elektropanç olarak dünya çapında ses getirecek projelere imza atmaya ve Türkiye’yi uluslararası arenada gururla temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.