Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ağaoğlu Bodrum'dan 20 milyar liralık hasılat bekleniyor

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşama kazandırılacak Ağaoğlu Bodrum projesi sonunda görücüye çıktı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu Muğla’nın turizm merkezi Bodrum ilçesinde 12 milyon metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılması planlanan Ağaoğlu Bodrum projesini tanıttı.

"Herkesin ev alabileceği bir proje olacak"

Ağaoğlu, Bodrum’da sadece yazlık yaşamın değil yılın 12 ayı yaşamın canlı olduğu bir yaşam alanı tasarladıklarını belirterek,

“Bodrum denilince akla milyon dolarlar, milyon avrolar geliyor. Bodrum sadece A+ gelir grubuna sahip olanların yaşayacağı bir yer gibi lanse ediliyor. Ancak bizim projemiz herkesin ev alabileceği bir proje olacak. Bu projede her kesime hitap edeceğiz Bodrum’da.” dedi.

“Biz Bodrum’un tekrar o nostaljik yaşamını hayata geçiriyoruz.” İfadesini kullanan Ağaoğlu, Bodrum’un özünü yaşamak isteyenler için bir yaşam alanı tasarladıklarını ve Bodrum’da bu proje ile 12 ay boyunca yaşamın aktif kalmasını hedeflediklerini ifade etti.

"Bodrum'da yaşam 12 boyunca aktif olacak"

Bodrum’un klasik doğasını koruyacaklarını, proje içerisinde botanik bahçelere yer vereceklerini belirten Ağaoğlu, Bodrum’daki araziyi yıllar önce satın aldıklarını ve bu nedenle ucuz konut üretebileceklerini söyledi.

30 bin kapasiteli Ağaoğlu Bodrum konut projesi 12 milyon metrekarelik devasa bir alan üzerinde yaşama kazandırılacak Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından Muğla’nın Bodrum ilçesinde inşa edilecek projede eski Bodrum havasını estiren ögelere yer verilecek. Bodrum’un 12 ay boyunca yaşanılacak bir yer olması üzerine tasarlanan Ağaoğlu bodrum projesinde uygun maliyetler nedeniyle daha fazla insanın erişebileceği fiyatlar sunulması planlanıyor.

"20 milyar liralık hasılat elde etmeyi umuyoruz"

Ağaoğlu projesinin ilk etabı 5 milyon metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor. Projenin ilk etabı için 3-4 milyar civarında bir yatırım söz konusu. Ağaoğlu bodrum projesinin tamamında ise 7-8 milyar liralık yatırım, 20 milyar liralık hasılat elde etmeyi umuyoruz. 6 yılda bitirilmesi hedeflenen projenin ilk etabının teslimlerinin ise 3 yıl içerisinde start alması planlanıyor.

"En kapsamlı uzman ekip bizde"

Ali Ağaoğlu, Bodrum projesi için 7 gün 24 saat alanında uzman uluslararası ve yerel danışmanlarla birlikte çalışmalar yürüttüklerini ve en kapsamlı uzman kadrosunun kendilerinde bulunduğunu da proje tanıtımında söyledi.