Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ağaoğlu Çekmeköy Park'ta lansmana özel satışlar başladı

Ağaoğlu İnşaat tarafından Çekmeköy’de konumlandırılan Ağaoğlu Çekmeköy Park’ta lansmana özel satışlar başladı.

738 konut ve 150’den fazla daire bulunan projede 3 farklı tipte 13 blok yer alıyor. 4+1 daireler A, 2+1 ve 3+1 daireler B, daha küçük daireler ise C Blok’ta yer alacak. Kırk kişilik bir mimar ekibi tarafından hayata geçirilen projede 30 bin metrekare alana sahip bir AVM yer alıyor. Ayrıca proje içinde lüks mağazalar ve yiyecek-içecek üniteleri de bulunuyor.

Ağaoğlu İnşaat tarafından 20 yıl önce satın alınan arazi üzerinde hayata geçirilen projede fiyatlar ise 387 bin TL’den başlıyor. Ancak ekim ayı içinde tüm satışlarının tamamlanması beklenen projede bu fiyat tipindeki daireler tükendi. Kalan dairelerin fiyatları ise 446 bin TL’den başlayıp 1 milyon 723 bin TL’ye kadar değişiklik gösteriyor.

15 katlı 3 farklı tipte tasarlanan 13 bloktan oluşan projede metrekare fiyatları ise 7 bin 500 TL2den başlıyor. Lansmana çıkan projede lansmana özel fiyatlarla yüzde 25 indirim uygulanıyor. Bu dönemde konut satın alanlar yüzde 25 indirim imkanıyla 5 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla ödeme planına başlayacaklar.

Yüzde 10 peşin ödemlerde ise yüzde 15’lik ödeme 18 ay sonra diğer kalan kısım ise 10 yıl vade ile ödenebiliyor. Lansman dönemine özel satışları başlayan Ağaoğlu Çekmeköy Park’ta ödeme kolaylıkları hem konut sahibi olmak isteyenleri hem de yatırımcıları cezbediyor.

Lansmana katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, proje detaylarından bahsetti. Ağaoğlu projeyle ilgili olarak, "Karımzıdan fedakarlık yaparak daire satıyoruz. Bu araziyi bu yıl alsam bu fiyattan satamazdım." dedi.