Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Ağaoğlu rotayı Araplara çevirdi

Konut ve enerji yatırımlarına devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yatırım yapmaya devam edeceği ülkeler arasında Suudi Arabistan da bulunuyor.

Ağaoğlu Şirketler Grubu yurtdışı yatırımlarına yakın zamanda başlayacak. İnşa ettiği projelerinden yabancı yatırımcıya ciddi konut satışı gerçekleştiren Ağaoğlu Grubu'nun yeni rotası Orta Doğu ülkeleri olacak. İstanbul'da yatırım yapmanın zorlaştığını söyleyen Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Türkiye'de hiçbir dönemde iş yapmak bu kadar zor olmamıştı. O yüzden biz artık buradaki yatırımlarımızda frene basıp, yurtdışına açılma hedefindeyiz" dedi. Özellikle ambargonun kalkmasının ardından dünyanın her yerinden İran'a yatırımcı akını olduğunu söyleyen Ağaoğlu, "İran'ı uzun süredir araştırıyoruz. Orada bir şeyler yapacağız. İşler netleşmeye başladı. Konut geliştirme veya enerji yatırımları yapabiliriz. Tüm dünyanın gözü üzerinde. İran'da uçaklarda otellerde yer yok. S. Arabistan ve Almanya pazarını da araştırıyoruz" diye konuştu.

Düzce'deki fabrikanın başına Alican Ağaoğlu geçecek

İstanbul Finans Merkezi'nin son durumuyla ilgili bilgi veren Ağaoğlu, "İFM'de altyapı çalışmaları bitti. Projede ruhsatını alanların bir kısmı inşaatına başladı" dedi. İFM'de 300 bin metrekarenin üzerinde satılabilir alanları olduğunu anlatan Ağaoğlu, İFM'de niyetlerinin kiralama yapmak olduğunu belirtti.

Düzce'de faaliyete geçirecekleri çimento fabrikasıyla ilgili de konuşan Ağaoğlu fabrikanın başına oğlu Alican Ağaoğlu'nu getirdiğini belirtti. Kurulan fabrikayla ilgili bilgiler veren Alican Ağaoğlu, "200 milyon dolarlık yatırımla fabrikayı kurduk. Yıllık üretim miktarı ise 2 milyon ton olacak" dedi.