Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Ağaoğlu Türkiye’nin en büyük turizm şehrini kuracak!

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından Muğla’nın tatil ve turizm ilçesi Bodrum’da hayata kazandırılacak dev proje 7 Ağustos 2018 Salı günü görücüye çıkıyor.

Ürettiği dayanıklı ve kaliteli yapılar ile sektörün sık sık dikkat çeken üretken isimlerinden Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından Muğla’nın Bodrum ilçesine yepyeni bir projeye imza atılıyor.

Ağaoğlu tarafından Muğla’nın turizm cenneti Bodrum ilçesinde hayata kazandırılacak Ağaoğlu Bodrum projesinin basın lansmanı 7 Ağustos 2018 Salı günü yapılacak. Ağaoğlu Bodrum projesine ilişkin ödeme planları, daire planları, teslim tarihleri, fiyat listesi, sosyal olanaklar gibi tüm detaylarının basın lansmanında duyurulması planlanıyor.

Ağaoğlu Bodrum projesine ilişkin tüm merak edilen detayları açıklanır açıklanmaz Emlak Gündem sitemizden takip ederek öğrenebilirsiniz.
7 Ağustos Salı günü görücüye çıkması planlanan Ağaoğlu Bodrum projesi İstanbul’da birçok dev yatırımlı kontu ve ofis projelerine imza atan Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından yaşama kazandırılacak.

Uzun süredir gayrimenkul sektöründe merak edilen projenin başlangıç tarihi sonunda netleşti. Ağaoğlu dev projesi için çalışmalara sonunda start verdi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından Muğla’nın Bodrum ilçesinde inşa edilecek olan Ağaoğlu Bodrum projesinin tüm detayları önümüzdeki aylarda belli olacak. Turizm cennetinde konumlandırılacak olan projenin Türkiye’de yer alan en büyük turizm şehri olması hedefleniyor.

Bodrum’da Türkiye’nin en büyük turizm şehrini kurmaya hazırlanan Ağaoğlu yüksek yatırım değerine sahip yeni projesini önümüzdeki hafta Salı günü sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtacak.