Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ahes Misal İstanbul'da ayda 3 bin TL taksitle kira öder gibi ev sahibi olun!

İstanbul’da hayata kazandırılan en büyük kentsel dönüşüm projelerinden Ahes Misal İstanbul projesinde 3 bin TL taksitle konut sahibi olun!

Türkiye’de yaşama geçirilen en büyük kentsel dönüşüm çalışmalarından bir tanesi olarak dikkat çeken Ahes Misal İstanbul projesi Süleyman Ekşi İnşaat ve Gaziosmanpaşa Belediyesi iştiraki GOPAŞ iş birliğinde İstanbul Avrupa Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen ilçelerinden Gaziosmanpaşa’da sektöre kazandırılıyor.

Ahes Misal İstanbul projesinde geliştirilen yeni kampanyalar sayesinde projeden konut satın almak artık çok kolay! Kira öder gibi ev sahibi olma hayallerinizi gerçeğe dönüştüren Ahes Misal İstanbul projesinde ayda sadece 3 bin TL taksit tutarıyla hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz.

Konumu, sosyal olanakları ve değerli yatırım fırsatları ile hem yatırımcıdan hem de oturumcudan büyük ilgi gören Ahes Misal İstanbul projesinden daire satın almak isteyenlere yüzde 30 peşinat ve 84 ay süresince vade farksız taksitlendirme imkânı sunuluyor.

Kira öder gibi ayda sadece 3 bin TL ödeyerek konut satın alınabilen Ahes Misal İstanbul projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış farklı bütçelere ve farklı zevklere hitap edebilecek standartlarda tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor.

İlk etabının kısa süre içinde tamamlanması beklenen Ahes Misal İstanbul’un ilk bölümündeki dairelerin anahtar teslimlerinin ise 2019 yılının sonunda yeni sahiplerine verilmesi planlanıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının sürekli gelişme kaydeden ilçelerinden Gaziosmanpaşa’da yaşama kazandırılan Ahes Misal İstanbul projesinde yüzde 30 peşinat ödemesi yapılarak 84 aya süresince ayda 3 bin TL taksitle kira öder gibi konut sahibi olunabiliyor.

AHES MİSAL İSTANBUL PROJESİ DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Daire Tipi Fiyat Aralığı
1+1 340.000 - 513.000 TL
2+1 491.000 - 868.000 TL
3+1 757.000 - 1.046.000 TL