Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aile yaşamının en konforlu hali: Detay Premium

Detay İnşaat kalitesiyle Bursa’nın en gözde ilçelerinden Nilüfer’de sektöre kazandırılan Detay Premium projesi aile konseptinde tasarlandı.

Konforlu bir aile yaşam alanı arayanların ilk tercihleri arasında yer alacak Nilüfer’in yeni projesi Detay Premium’daki daireler ailelere uygun formatta tasarlandı. 2 blok şeklinde hayata geçirilen projede toplam 48 adet daire yer alıyor.

Tamamı 3+1 tipinde tasarlanmış geniş dairelerden oluşan Detay İnşaat’ın Bursa’nın Nilüfer ilçesinde konumlandırdığı yeni projesi Detay Premium’da dairelerin metrekare büyüklükleri ise 155 metrekare olarak dizayn edildi.

3+1 tipinde ve 155 metrekare büyüklüğünde toplam 48 adet daireden oluşan proje 2 blok şeklinde yükseliyor. Proje için ailelerin keyifle ve güvenle vakit geçirebilmeleri için gerekli olan her ayrıntı düşünüldü. Projede alıcıya sosyal tesis ve yüzme havuzu gibi imkanlar da sunuluyor.
Detay Premium’dan konut sahibi olmak isteyen alıcılar banka kredisi kullanarak ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Fiyatların açıklandığı projede 3+1 tipinde tasarlanmış 155 metrekare büyüklüğündeki dairelerin fiyatları 550 bin TL’den başlayıp 580 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Bursa Nilüfer’de Detay İnşaat tarafından hayata geçirilen aile konseptli proje 2 blok şeklinde 48 adet daireden meydana geliyor. Banka kredisiyle konut alımına uygun olan projede fiyatlar 550 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Ailelere uygun sosyal aktivite alanları sunulan projede konutların yanı sıra blokların altında yer alan dükkanlar da bulunuyor.

İçerisinde yüzme havuzu ve sosyal tesisi bulunan Detay Premium’da konut sakinlerine keyifli ve eğlenceli bir yaşam alanı sunuluyor. Hem ticari birimlerin hem konutların bir arada yer aldığı projede en düşük konut fiyatı 550 bin TL en yüksek konut fiyatı ise 580 bin TL olarak belirlendi.

Detay İnşaat’ın Bursa projesi Detay Premium’da yer alan konutlar ve dükkanlar ise hemen teslim avantajı ile satışa sunuluyor.

Projenin sosyal olanakları arasında ise,

  • Açık yüzme havuzu

  • Sosyal tesis bulunuyor.